Історія компанії Almexoft

Як все починалось

Історія компанії Almexoft бере свій початок в 2015 році, коли у великій казахстанській корпорації було прийнято рішення замінити поточну систему електронного документообігу на більш інноваційну і функціональну.

Для нового програмного рішення ключовими вимогами стали:

  • Тонкий web клієнт;
  • Нативні мобільні додатки;
  • Вбудований редактор офісних форматів вкладень;
  • Повноцінний BPM модуль для переходу до процесного підходу в управлінні компанією.

При цьому функціонал повинен був дозволити налаштувати всі процеси класичного корпоративного документообігу. Також, було важливо, щоб програмне рішення мало можливість масштабування і було легким в супроводі.

Група підприємців з Казахстану і України з глибоким досвідом в консалтингу та IT розробці прийняли рішення брати участь в проекті підбору і впровадження такої системи електронного документообігу. Проаналізувавши ринок існуючих ECM / BPM систем, команда прийшла до висновку, що жодне з представлених рішень на ринку Європи та СНД не відповідає в повному обсязі критеріям, які ставить бізнес. Тому команда почала розробку власного рішення і незабаром запустила перший пілот на одному з промислових підприємств Корпорації.

Перший пілотний проект

У 2015 році була зібрана міжнародна команда фахівців з України, Казахстану та Естонії, що володіє необхідною експертизою для розробки складних IT систем. Команда складалася з програмістів, аналітиків, тестувальників, дизайнерів, архітекторів і проектних менеджерів.

У 2016 році була створена перша версія продукту і запущений пілот системи в рамках одного з підприємств Корпорації. Доопрацювання рішення проходило в близькому партнерстві з представниками бізнесу та IT. Команда також вела тісну співпрацю з працівниками Корпорації безпосередньо на промислових майданчиках. Така взаємодія допомогла створити максимально інноваційне рішення на межі технологій і бізнесу. Команда Almexoft постаралася реалізувати всі побажання користувачів й при цьому врахувати стратегічні цілі топ-менеджменту.

Перші впровадження в Казахстані

На кінець 2016 року продукт під брендом KAZ Documents успішно впроваджений у ряді промислових підприємств Казахстану. На цьому прикладі була доведена ефективність симбіозу двох типів продуктів: ECM і BPM, що дозволило надалі швидко впроваджувати рішення і налаштовувати найрізноманітніші процеси документообігу, обробки заявок, service desk та інші.

У березні 2017 року отримано свідоцтво про державну реєстрацію прав на об’єкт авторського права, і було прийнято рішення про ребрендинг програмного продукту. Так на ринку Казахстану з’являється система автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу AlmexECM.

Початок роботи на ринку України

В кінці 2017 року акціонерами компанії було прийнято рішення розширювати географію продажів AlmexECM на Східну Європу. Для цього команда Almexoft поповнилася бізнес-аналітиками і фахівцями з продажу та маркетингу. Були розроблені додаткові модулі для інтеграції з локальними центрами сертифікації електронних ключів, додана підтримка багатомовності. У 2017 році був запущений перший проект автоматизації бізнес-процесів і електронного документообігу в одному із системних банків України.

Vladimir Shaposhnikov
Alexandr Sysoiev
Nikita Vasiliev
Anastasia Hranko
Igor Prykhodko
Maria Sorokina
Andrey Koktash
Ivan Krasovskyi
Maria Ishchenko
Maxim Bogovic
Evgeniy Shin
Artem Koliada
Aliya Mediaeva
Yevgeniya Li
Oleg Skliarenko
Petr Ageev
Vladislav Mazur
Victor Omelchenko
Viacheslav Snizhko
Saule Zhusupkhanova
Alex Chernets
Yaroslav Ivaniutenko
Yuriy Ageev

Отримавши позитивний фідбек по автоматизації процесів в банківській сфері, команда Almexoft, спираючись на запити і побажання ключових клієнтів компанії, основними напрямками в функціональному розвитку AlmexECM стали: розширені можливості BPM, робота з полями картки документа, впровадження мови бізнес-правил, а також розвиток нових модулів системи (модуль управління нарадами і модуль роботи з контрагентами для обміну юридично-значущими документами AlmexSign).

Наші дні

На даний момент компанія Almexoft є одним з лідерів сегмента ECM / BPM систем для великого бізнесу і корпорацій в Східній Європі й середній Азії. Це підтверджується, зокрема, і серйозним списком клієнтів компанії, серед яких такі промислові гіганти, як Корпорація “Казахмис”, “ТЕХЕНЕРГОСЕРВІС”, “AB Energo”, Корпорація “Деталь Вагон Груп”, “ПЕК Казахстан”, “Каспій Нафта”, “Ардагер “; з фінансового сектора – це “РБК банк”, “Мегабанк”, “Радабанк”, “Moneyveo”, “Concord bank”; з телеком і рітейл холдинги – “Датагруп”, “MTI Group”; зі сфери фармацевтики – “Борщагівський хіміко-фармакологічний завод”.

Дивитись всіх клієнтів
Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами