Almexoft – компанія по
розробці і просуванню
програмного забезпечення

Компанія Алмексофт є розробником і дистриб’ютором платформи AlmexECM, забезпечуючи безперервний розвиток і підтримку системи.

Компанія Алмексофт надає повний спектр послуг по впровадженню AlmexECM у всьому світі і продажу ліцензій для використання системи.
Основою нашої спеціалізації є системи електронного документообігу та управління бізнес-процесами, банківські рішення, системи управління корпоративним контентом, хмарні рішення і рішення в сфері Big Data. Ми надаємо повноцінний консалтинг для наших клієнтів, які хочуть автоматизувати бізнес-процеси, модернізувати ІТ-ландшафт або впровадити передові рішення для бізнесу.

Історія компанії Almexoft Читати історію

UI/UX

High Load Systems

Сloud Solutions

Big Data

ECM/BPM

Ми постійно розвиваємо співтовариство наших клієнтів і користувачів. Для об'єднання користувачів AlmexECM і розробники використовують зручний і неінформативне портал. Спільнота AlmexECM регулярно публікує нові корисні матеріали: еталонними бізнес-процесами, стають ідеями, відео та навчальними контентом - це дозволяє користувачам і адміністраторам бути в курсі останніх оновлень і отримання необхідних знань для роботи і налаштування системи.

Операційний офіс компанії знаходиться в Естонії (Almexoft OU). Регіональні офіси розташовані в Україні
(Almexoft UA) та Казахстані (Almexoft Kazakhstan). Звертайтеся в будь-який з наших офісів для консультації в області розробки корпоративних систем або автоматизації документообігу і бізнес-процесів.

Наші офіси
  • Казахстан
  • Україна
  • Естонія

Зв'яжіться з Almexoft

Для співпраці та партнерства заповніть форму.

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами