Almexoft – компанія по
розробці і просуванню
програмного забезпечення

Компанія є розробником і дистриб’ютором платформи AlmexECM, забезпечуючи безперервний розвиток і підтримку системи.

Компанія Almexoft надає повний спектр послуг по впровадженню AlmexECM по всьому світу і продажу ліцензій для використання системи.
Основою нашої спеціалізації є системи електронного документообігу та управління бізнес-процесами, банківські рішення, системи управління корпоративним контентом, хмарні рішення і рішення в сфері Big Data. Ми надаємо повноцінний консалтинг для наших клієнтів, які хочуть автоматизувати бізнес-процеси, модернізувати ІТ-ландшафт або впровадити передові рішення для бізнесу.

ECM/BPM

Big Data

Сloud Solutions

High Load Systems

UI/UX

Ми постійно розвиваємо спільноту наших клієнтів і користувачів, щоб вони мали можливість отримували максимальний ефект від використання наших систем. Для об’єднання користувачів AlmexECM і впровадження процесного підходу в управлінні компанією ми створили зручний і інформативний портал AlmexECM Community, який регулярно поповнюється новими корисними матеріалами: еталонними бізнес-процесами, статтями, ідеями, відеоуроками і навчальним контентом – це дозволяє користувачам і адміністраторам бути в курсі останніх оновлень і отримувати необхідні знання для роботи і налаштування системи.

Операційний офіс компанії знаходиться в Естонії (Almexoft OU). Регіональні офіси розташовані в Україні
(Almexoft UA) та Казахстані (TOO Devtech). Звертайтеся в будь-який з наших офісів для консультації в області розробки корпоративних систем або автоматизації документообігу і бізнес-процесів.

Зв'яжіться з Almexoft

Для співпраці та партнерства заповніть форму.