13 Жовтня 2017

Перехід в промислову експлуатацію в “СК Казахмис”

В АТ “СК Казахмис” успішно завершилося впровадження СЕД AlmexECM

З 1 жовтня 2017 року документообіг в АТ “СК Казахмис” і всіх іногородніх філіях компанії переходить в електронний вигляд з використанням системи автоматизації діловодства AlmexECM. Відповідний наказ був виданий керівництвом страхової компанії Казахмис, що надає жителям Казахстану послуги якісного сервісу в області страхування з кращими умовами і тарифами.

В рамках впровадження системи електронного документообігу були автоматизовані наступні групи документів: вхідні, вихідні, організаційно-розпорядча документація, внутрішні, а також внутрішня нормативна документація. Для кожної групи співробітниками компанії-впроваджувача налаштоване від 1 до 10 різних типів (шаблонів) документів. Перед початком етапу налаштувань шаблонів документів був проведений детальний аналіз діяльності компанії і паперового документообігу, і, спільно зі співробітниками канцелярії, бізнес-процеси були переведені в електронний вигляд.

АТ “СК Казахмис” використовує базову версію платформи AlmexECM, в яку входить стандартний перелік функціональних модулів: діловодство, модуль онлайн-редагування, модуль управління бізнес-процесами, модуль для спільної роботи (календар, вбудований чат, повідомлення та делегування повноважень), модуль управління користувачами, організаційна структура, управління дорученнями і додатковим узгодженням, а також модуль, що забезпечує безпеку системи (в який входить вбудована ЕЦП, інтегрована з ННЦ РК, конфіденційний документообіг з вбудованими грифами секретності).

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами