Реліз AlmexECM 2.0

3 вересня 2018 року відбувся вихід релізу AlmexECM 2.0! Нові можливості автоматизації бізнес-процесів та відстежування перебігу виконання.

Демо-доступ
Що увійшло до оновленої версії

Можливість створення бізнес-процесів з вбудованою обробкою складних нелінійних бізнес-правил

Одним з важливих нововведень у модулі AlmexBPM™ є впровадження скриптової об'єктно-орієнтованої мови опису бізнес-правил «Drools». Процесор правил допомагає вирішувати проблеми, пов'язані з розробкою та підтримкою складних, неординарних бізнес-правил та процесів у межах конкретної організації. Даний функціонал — це інфраструктура для реалізації складної бізнес-логіки обробки зовнішніх та внутрішніх тригерів. Тепер можна досить глибоко взаємодіяти з об'єктами ядра системи та вибудовувати нелінійну логіку виконання бізнес-процесів з високим ступенем загальної автоматизації.

Новий рівень мобільності у прийнятті рішень

Нові версії нативних мобільних додатків AlmexECM 2.0 надають можливість користувачам повноцінно працювати з документами та процесами: виносити рішення, виконувати дії у межах документа чи бізнес-процесу, ставити задачі, редагувати тексти вкладок у режимі онлайн без попереднього завантаження, листуватися у чаті та контролювати перебіг виконання.

Вбудовані бізнес-процеси та еталонні моделі

З'явилась можливість створювати складні, комплексні бізнес-процеси. Зміни, що вносяться до вкладеного процесу, впливають на батьківські, та навпаки. Таким чином вирішується питання стандартизації певних бізнес-процесів, право на зміни яких може бути обмежено окремою групою користувачів. Також в оновленні користувачам доступні еталонні бізнес-процеси, які можуть вбудовуватися у складні (комплексні) процеси чи виступати у якості самостійних одиниць.

Розширені можливості для зручного адміністрування процесів

Окреме місце у формуванні перебігу виконання мають процесні ролі. Це відокремлений різновид змінних, що можуть приймати значення у вигляді користувачів та груп (із зазначенням типу взаємодії системи з групою). У даному релізі, окрім передвстановлених ролей (наприклад, Автор, Відповідальний), з'являється можливість створювати індивідуальні процесні ролі.

Нові можливості інтеграції

Додано новий спосіб безшовної інтеграції довідників із зовнішніх систем у режимі онлайн, без копіювання даних у БД платформи AlmexECM.

Дізнайтеся більше про переваги AlmexECM для автоматизації бізнес-процесів та документообігу.

А також
Версійність значень довідників

З'явилась можливість зберігати теперішню версію полів довідника у формі екземпляра бізнес-процесу на ті випадки, коли історичні дані є необхідністю.

Змінні процесів

Введено поняття "Змінні процеса", які є унікальними для кожного шаблону та можуть використовуватися для побудови складної бізнес-логіки.

Версійність бізнес-процесів

Зміна структури бізнес-процесу не тягне змін у вже запущених екземплярах бізнес-процесів (окрім випадку, у якому перевід на нову версію виконується адміністратором). Завдяки даному зміненню не порушується цілісність вже запущених екземплярів.

Версійність користувачів

Тепер зміна ключових параметрів карточки користувача (ПІБ, посада, контактні дані й т.п.) не впливає на вже завершені процеси. Таким чином зберігається історія даних користувача.