Реліз AlmexECM 2.0

3 вересня 2018 року відбувся вихід релізу AlmexECM 2.0! Нові можливості автоматизації бізнес-процесів і відстеження ходу виконання.

Демо-доступ
ЩО УВІЙШЛО В ОНОВЛЕНУ ВЕРСІЮ

Можливість побудови бізнес-процесів з вбудованою обробкою складних нелінійних бізнес-правил

Одним з важливих нововведень в модулі AlmexBPM™ є впровадження скриптового об'єктно-орієнтованої мови опису бізнес-правил «Drools». Процесор правил допомагає вирішити проблеми, пов'язані з розробкою і підтримкою складних, неординарних бізнес-правил і процесів в рамках конкретної організації. Даний функціонал - це інфраструктура для реалізації складної бізнес-логіки обробки зовнішніх або внутрішніх тригерів. Тепер можна досить глибоко взаємодіяти з об'єктами ядра системи і вибудовувати нелінійну логіку виконання бізнес-процесів з високим ступенем загальної автоматизації.

Новий рівень мобільності в прийнятті рішень

Нові версії нативних мобільних додатків AlmexECM 2.0 дають можливість користувачам повноцінно працювати з документами і процесами: виносити рішення, виконувати дії в рамках документа або бізнес-процесу, ставити завдання, редагувати тексти вкладень в режимі онлайн без попереднього скачування, вести переписку в чаті і контролювати хід виконання.

Вбудовані бізнес-процеси і еталонні моделі

З'явилася можливість складати складні, комплексні бізнес-процеси. Зміни, що вносяться у вкладений процес, впливають на батьківські, і навпаки. Таким чином вирішується питання стандартизації певних бізнес-процесів, право на зміну яких може бути обмежена окремою групою користувачів. Також в новому оновленні користувачам доступні еталонні бізнес-процеси, які можуть вбудовуватися в складні (комплексні) процеси або виступати в якості самостійних одиниць.

Розширені можливості для зручного адміністрування процесів

Окреме місце у формуванні ходу виконання виконують процесні ролі. Це окремий вид змінних, який може приймати значення в вигляді користувачів і груп (із зазначенням типу взаємодії системи з групою). В даному релізі крім встановлених ролей (наприклад, Автор, Відповідальний) з'являються можливість створювати індивідуальні процесні ролі.

Нові можливості інтеграції

Додано новий спосіб безшовної інтеграції довідників із зовнішніх систем в режимі онлайн, без копіювання даних в БД платформи AlmexECM.

Дізнайтеся більше про переваги AlmexECM для автоматизації бізнес-процесів і документообігу.

А ТАКОЖ
Версійність значень довідників

З'явилася можливість зберігати поточну версію полів довідника в формі примірника бізнес-процесу для тих випадків, коли історичні дані є необхідністю.

Змінні процесів

Введено поняття «Змінні процесу», які є унікальними для кожного шаблону і можуть використовуватися для побудови складної бізнес-логіки.

Версійність бізнес-процесів

Зміна структури бізнес-процесу, не тягне змін в уже запущених примірниках (крім випадку в якому переклад на нову версію виконується адміністратором). Завдяки даному зміні не порушується цілісність вже запущених екземплярів.

Версійність користувачів

Тепер зміна ключових параметрів картки користувача (ПІБ, посада, контактні дані і т.д.) не впливає на вже завершені бізнес-процеси. Таким чином зберігається історія даних про користувача.