QR код і водяний знак

В якості додаткової міри безпеки в системі електронного документообігу використовуються механізми накладення “водяних знаків” на документи, які переглянули, а також генерація QR-коду при підписанні документів ЕЦП. Кожен користувач, який переглядає документ (вкладення) через вбудований механізм попереднього перегляду, буде бачити накладений водяний знак зі своїм ПІБ і персональним ідентифікатором. Такі превентивні заходи дозволяють мінімізувати витік інформації шляхом створення знімків екрану або фото екрану зовнішнім пристроєм. У разі підписання документа ЕЦП, на останню сторінку додається QR-код, який містить розширену інформацію про особу, яка підписала і сам документ.

QR код і водяний знак

Безпека платформи

Вся інформація, яка зберігається в системі, зашифрована сучасним криптографічним алгоритмом. Файли, розташовані на сервері або мережевому сховище, крім шифрування, проходять додатковий процес знеособлення, що ускладнює процес ідентифікації конкретного екземпляра або версії. Критична інформація, що зберігається в БД, має кілька механізмів захисту, включаючи захист від дій адміністратора. Навіть в разі прямого втручання в структуру БД система виявить зміни і повідомить відповідальній особі про порушення цілісності даних.

Безпека платформи

Електронний цифровий підпис

Робота з електронно-цифровим підписом (ЕЦП) дозволяє надавати юридичну значимість дій користувачів в системі, і документам (вкладенням). Система реалізує стандартні протоколи роботи з електронними ключами, що дозволяє взаємодіяти з усіма стандартними акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК). Користувач системи може засвідчити свої дії за допомогою ЕЦП, наприклад узгодити або підписати картку документа, також можливо засвідчити електронно-цифровим підписом сам документ (вкладення). Для всіх користувачів системи, що мають доступ до вкладення (але не мають ролі “отримувати оригінали вкладень”), буде доступний PDF-документ, на останній сторінці якого буде міститися інформація про всіх користувачів системи, які підписали документ за допомогою ЕЦП.

Електронний цифровий підпис

Отримайте комерційну пропозицію для вашого бізнесу прямо зараз!