QR код і водяний знак

В якості додаткової міри безпеки в системі електронного документообігу використовуються механізми накладення “водяних знаків” на документи, які переглянули, а також генерація QR-коду при підписанні документів ЕЦП. Кожен користувач, який переглядає документ (вкладення) через вбудований механізм попереднього перегляду, буде бачити накладений водяний знак зі своїм ПІБ і персональним ідентифікатором. Такі превентивні заходи дозволяють мінімізувати витік інформації шляхом створення знімків екрану або фото екрану зовнішнім пристроєм. У разі підписання документа ЕЦП, на останню сторінку додається QR-код, який містить розширену інформацію про особу, яка підписала і сам документ.

QR код і водяний знак

Безпека платформи

Вся інформація, яка зберігається в системі, зашифрована сучасним криптографічним алгоритмом. Файли, розташовані на сервері або мережевому сховище, крім шифрування, проходять додатковий процес знеособлення, що ускладнює процес ідентифікації конкретного екземпляра або версії. Критична інформація, що зберігається в БД, має кілька механізмів захисту, включаючи захист від дій адміністратора. Навіть в разі прямого втручання в структуру БД система виявить зміни і повідомить відповідальній особі про порушення цілісності даних.

Безпека платформи

Електронний цифровий підпис

Робота з електронно-цифровим підписом (ЕЦП) дозволяє надавати юридичну значимість дій користувачів в системі, і документам (вкладенням). Система реалізує стандартні протоколи роботи з електронними ключами, що дозволяє взаємодіяти з усіма стандартними акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК). Користувач системи може засвідчити свої дії за допомогою ЕЦП, наприклад узгодити або підписати картку документа, також можливо засвідчити електронно-цифровим підписом сам документ (вкладення). Для всіх користувачів системи, що мають доступ до вкладення (але не мають ролі “отримувати оригінали вкладень”), буде доступний PDF-документ, на останній сторінці якого буде міститися інформація про всіх користувачів системи, які підписали документ за допомогою ЕЦП.

Електронний цифровий підпис

Отримайте комерційну пропозицію для вашого бізнесу прямо зараз!

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами