Автоматичне сканування

Даний інструмент дозволяє в автоматичному режимі вносити скановані паперові документи в систему для подальшої роботи з ними. Сканер або МФУ після інтегрується в систему, а за спеціальними значеннями номера документа система сама прикріплює файл до потрібної картки документа або створює нову картку, якщо такого номера документа немає в системі.

Автоматичне сканування

Довідники

Механізм створення довідників дозволяє централізовано вести роботу з багаторазово повторюваними даними і отримувати доступ до таких даних з різних модулів системи. Довідники можуть містити, у тому числі, і значення на різних мовах. Кожен довідник може містити до 10 ключових значень для кожного елемента, що ефективно дозволяє описувати складні структури даних.

Довідники

Передача справ

Ця функція дозволяє надати доступ до всіх документів користувача в разі потреби: входження в нову посаду або звільнення. Користувач, якому передані справи, матиме доступ до всіх документів і зможе виконувати необхідні дії, якщо документ ще не закритий. Ця функція допомагає завершити роботу по відкритим документам і не зупиняти процес узгодження або виконання документа. Передача справ активується адміністратором системи або уповноваженою особою з відповідними правами.

Передача справ

Отримайте комерційну пропозицію для вашого бізнесу прямо зараз!

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами