Попередній перегляд

Система електронного документообігу AlmexECM забезпечує автоматичну конвертацію більшості типів форматів файлів (DOC, DOCX, RTF, TXT, XSL, XSLS) в PDF для відображення в веб-браузері. При нанесенні на вкладення ЕЦП, доступ до оригінального файлу вкладення надається тільки прямому автору вкладення або користувачеві, який має спеціальну роль. Для інших користувачів автоматично генерується і пропонується до завантаження образ вкладення в форматі PDF з інформацією про накладеної (их) ЕЦП та користувача, який переглядає або скачав документ. В якості додаткової міри безпеки в рамках платформи AlmexECM використовуються механізми накладення “водяних знаків” і генерування QR-коду при підписанні документів.

Попередній перегляд

Версійність вкладень

Платформа забезпечує захищене зберігання і визначення версій вкладень. Також реалізована підтримка декількох файлових сховищ з можливістю поділу їх на основні (з урахуванням пріоритету) і архівні. Вбудований механізм може автоматично переміщати вкладення з основних сховищ в архівні при настанні терміну архівації, встановленого індивідуально для кожного типу документа. В межах одного документа або однієї картки виконання всі зроблені користувачем вкладення, які мають однакове ім’я, але відрізняються за змістом, ідентифікуються системою і визначаються як нова версія. Зазвичай робота користувачів проходить з останніми за датою створення версіями вкладень. Проте система дозволяє отримати будь-яку попередню версію документа.

Версійність вкладень

Онлайн редактор

Онлайн редагування дозволяє створити або змінити повноцінний текстовий документ, не використовуючи звичні інструменти, як Microsoft Word або LibreOffice. Платформа AlmexECM надає повноцінний текстовий редактор прямо в хмарі або на корпоративному сервері. Вбудований онлайн-редактор надає всі необхідні інструменти для створення, як текстового документа (DOCX), так і роботи з табличними даними (Excel). Тонка система настройки прав дозволяє надати за роллю, групі або в рамках певного етапу можливість використовувати редактор в режимі редагування, рецензування (з відстеженням змін кожного користувача) і коментування. Всі зміни зберігаються в файли і доступні для скачування і друку.

Онлайн редактор

Отримайте комерційну пропозицію для вашого бізнесу прямо зараз!

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами