Архітектура

Платформа реалізована на сучасному стеку технологій. Одним з головних інструментів розробки ядра системи є універсальна мова Java, яка призначена, в першу чергу, для enterprise систем і відома своєю надійністю і стабільністю. У поєднанні з цілим набором технологій, таких як OOP і OOD (об’єктно-орієнтоване програмування та дизайн), TDD (розробка керована тестуванням) і рядом потужних фреймворків і бібліотек (Spring, ORM Hibernate), платформа AlmexECM є потужним і стабільним інструментом автоматизації діловодства.

Архітектура

Підтримка пристроїв

Для максимальної зручності використання, система електронного документообігу AlmexECM адаптована під широке коло пристроїв, від персональних комп’ютерів і ноутбуків, до мобільних пристроїв. На сьогоднішній день доступна веб-версія (тонкий клієнт), нативное iOS додаток і нативное Android додаток.

Підтримка пристроїв

Міграція даних

Однією з основних проблем заміни застарілих систем документообігу є міграція даних. Такі системи, часто не мають зручних і адаптованих інструментів для вивантаження інформації в зовнішні системи. Платформа AlmexECM містить модуль міграції даних, за допомогою якої можна одноразово завантажити всі документи з таких популярних раніше систем як Microsoft SharePoint, IBM Lotus Domino / Notes.

Міграція даних

Відкритий API

Одним з основних переваг платформи автоматизації бізнес-процесів і документообігу AlmexECM є можливість взаємодії із зовнішніми системами. Це дозволяє тісно інтегрувати платформу в існуючу інфраструктуру і консолідувати корпоративну інформацію в єдиному місці. Платформа використовує технологію Apache Thrift для написання інтеграційного коду на будь-якій сучасній мові програмування. Всі сервіси, методи і структури даних в API платформи детально описані. Завдяки цьому можливо передавати інформацію з системи документообігу або розширювати функціонал існуючих ІТ-систем за рахунок застосування інструментів AlmexECM, наприклад, модуля BPM, модуля звітності або онлайн редагування.

Відкритий API

Отримайте комерційну пропозицію для вашого бізнесу прямо зараз!