Архітектура

Платформа реалізована на сучасному стеку технологій. Одним з головних інструментів розробки ядра системи є універсальна мова Java, яка призначена, в першу чергу, для enterprise систем і відома своєю надійністю і стабільністю. У поєднанні з цілим набором технологій, таких як OOP і OOD (об’єктно-орієнтоване програмування та дизайн), TDD (розробка керована тестуванням) і рядом потужних фреймворків і бібліотек (Spring, ORM Hibernate), платформа AlmexECM є потужним і стабільним інструментом автоматизації діловодства.

Архітектура

Підтримка пристроїв

Для максимальної зручності використання, система електронного документообігу AlmexECM адаптована під широке коло пристроїв, від персональних комп’ютерів і ноутбуків, до мобільних пристроїв. На сьогоднішній день доступна веб-версія (тонкий клієнт), нативное iOS додаток і нативное Android додаток.

Підтримка пристроїв

Міграція даних

Однією з основних проблем заміни застарілих систем документообігу є міграція даних. Такі системи, часто не мають зручних і адаптованих інструментів для вивантаження інформації в зовнішні системи. Платформа AlmexECM містить модуль міграції даних, за допомогою якої можна одноразово завантажити всі документи з таких популярних раніше систем як Microsoft SharePoint, IBM Lotus Domino / Notes.

Міграція даних

Відкритий API

Одним з основних переваг платформи автоматизації бізнес-процесів і документообігу AlmexECM є можливість взаємодії із зовнішніми системами. Це дозволяє тісно інтегрувати платформу в існуючу інфраструктуру і консолідувати корпоративну інформацію в єдиному місці. Платформа використовує технологію Apache Thrift для написання інтеграційного коду на будь-якій сучасній мові програмування. Всі сервіси, методи і структури даних в API платформи детально описані. Завдяки цьому можливо передавати інформацію з системи документообігу або розширювати функціонал існуючих ІТ-систем за рахунок застосування інструментів AlmexECM, наприклад, модуля BPM, модуля звітності або онлайн редагування.

Відкритий API

Отримайте комерційну пропозицію для вашого бізнесу прямо зараз!

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами