Повідомлення

Модуль інформування уніфікує канали відправки повідомлень про події, що відбуваються в системі. Нотифікація реалізується через відправку поштових повідомлень (інтеграція зі стандартним поштовим сервером з використанням протоколу SMTP), SMS повідомлень (інтеграція з GSM-шлюзом з використанням протоколу SMPP), PUSH-повідомлення (інтеграція з сервісами доставки миттєвих повідомлень Google і Apple), можуть бути реалізовані і підключені інші канали взаємодії індивідуально для замовника.

Повідомлення

Календар

Вбудований в систему корпоративний календар консолідує інформацію, як за кінцевими дат по документам, так і щодо подій. При формуванні зустрічей система дозволяє пов’язувати документи, додавати користувачів або групи користувачів. Система дозволяє перевіряти і відображає в графічному вигляді доступність учасників передбачуваної зустрічі. Користувачі можуть приймати запрошення на зустріч, відмовлятися від нього або запропонувати автору узгодити альтернативне час проведення зустрічі.

Календар

Чат

Для ефективної колективної роботи над документами в системі присутній обмін миттєвими повідомленнями. Для кожного документа автоматично формується чат, доступ до якого надається тим користувачам, які залучені до роботи над цим документом (або ознайомлені учасники). Чат підтримує функції відправки текстових повідомлень, з веб і мобільної версії системи документообігу, а також звукових повідомлень з мобільних додатків.

Чат

Делегування повноважень

В системі реалізована функція заміщення користувача. Даний механізм корисний для передачі роботи над документами секретарю або заступнику керівника. Cистема AlmexECM надає користувачеві можливість делегування повноважень заміщуючим особам (з можливістю обмеження періоду або безстроково). У такому випадку користувачеві доступні всі документи (якщо немає обмежень по грифам секретності або по доступам до акаунтів інших підрозділів або філій підприємства). У разі, якщо узгодження або будь-яку іншу дію було виконано заміщуючою особою, ця інформація відобразиться в ході виконання і історії, а також в логуванні дій в панелі адміністратора.

Делегування повноважень

Отримайте комерційну пропозицію для вашого бізнесу прямо зараз!

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами