Автоматизація процесів

Однією з ключових переваг системи електронного документообігу AlmexECM є наявність вбудованого модуля управління бізнес-процесами AlmexBPM™. Даний модуль представляє з себе візуальний конструктор (IDE), де за допомогою візуальних інструментів проектування можливе створення бізнес-процесів будь-якої складності. Використання для конструювання бізнес-процесів міжнародно прийнятої нотації BPMN 2.0 відкриває весь спектр візуального проектування як для професійних бізнес-аналітиків, так і для звичайних користувачів.

Автоматизація процесів

Побудова бізнес-процесів

Сформовані в системі бізнес-процеси роботи з документом підкоряються ряду правил: процес повинен бути пов’язаним графом, що складається з етапів виконання (дій) і зв’язків між ними (переходів). Незалежно від складності, граф повинен мати один етап “Початок” і, як мінімум, один етап “Кінець”. Як етапи, так і зв’язки між ними є високо конфігурованими об’єктами, що дозволяє домагатися повної відповідності електронного бізнес-процесу реальному життєвому циклу документа.

Побудова бізнес-процесів

Інтеграція з BPM

Платформа з легкістю дозволяє додавати нові етапи, дії і навіть зовнішні модулі, написані на будь-якій з сучасних мов програмування, що підтримує RESTful API. Такі етапи підключаються до системи електронного документообігу через розділ адміністрування і автоматично вбудовуються в панель доступних етапів виконання в розділі BPM.

Інтеграція з BPM

Отримайте комерційну пропозицію для вашого бізнесу прямо зараз!

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами