БАНКИ І ФІНАНСОВІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Ми надаємо готовий набір бізнес-процесів і функціональних модулів платформи AlmexECM для фінансових установ будь-якого типу

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Єдине місце для обробки, пошуку і створення документів, управління календарем і спілкування через вбудований корпоративний месенджер, захист на рівні прав і ролей користувача і груп користувачів, обмеження з особливих параметрам в рамках конфіденційного документообігу

ПЛАТФОРМА АВТОМАТИЗАЦІЇ

Система дозволяє автоматизувати більшість процесів взаємодії співробітників в компанії. Даний механізм дозволяє перетворити повсякденні завдання в ефективні бізнес-процеси, які дозволяють стандартизувати правила роботи, підвищити комунікацію і забезпечити ефективний менеджмент.

ОСОБЛИВОСТІ

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ВПРОВАДЕННЯ

Сильна команда інженерів і консультантів з досвідом роботи в банках, а також наявність бази еталонних бізнес-процесів дозволяють робити впровадження швидким і легким для клієнта і його співробітників.

ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ

Модульна архітектура і гнучкий вбудований BPM дозволяють вирішувати за допомогою AlmexECM галузеві завдання, такі як побудова кредитного конвеєра

ГНУЧКЕ НАЛАШТУВАННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ

Завдяки широким можливостям по налаштуванню процесів документообігу, замовник може самостійно в будь-який момент додавати нові типи документів

КЛЮЧОВІ МОЖЛИВОСТІ

Конфіденційний документообіг

Використання грифів конфіденційності дозволяє вести тонке налаштування доступності інформаціі. Такі грифи дозволяють отримувати інформацію по документу тільки обраному колу осіб, що мають певний рівень доступу, а також обмежувати доступ заміщуючим особам, якщо у них немає відповідного грифа.

Моделювання бізнес-процесів (BPM)

Однією з ключових переваг системи є наявність вбудованого модуля управління бізнес-процесами BPM. Даний модуль представляє з себе візуальний конструктор в рамках міжнародного стандарту нотацій BPMN 2.0. Використання BPMN 2.0 відкриває весь спектр візуального проектування як для професійних бізнес-аналітиків, так і для адміністраторів системи.

Шифрування

Платформа забезпечує високий рівень безпеки. Внутрішні механізми системи виробляють шифрування і знеособлення документів, накладає водяний знак, що в сумі мінімізує ризики крадіжки конфіденційної інформації. Додаткове використання грифів секретності документів дозволяє вести тонке налаштування доступності інформації. Спеціальний модуль стежить за тим, хто має доступ до конфіденційних документів і веде логування всіх дій користувача.

Е.Ц.П.

Модуль роботи з електронно-цифровим підписом (ЕЦП) дозволяє надавати юридичну значимість, силу і безвідкличного як діям користувачів в системі, так і окремим документам (вкладенням). Система реалізує стандартні протоколи роботи з електронними ключами (OCSP для отримання статусу електронних ключів і TSP - для отримання еталонної мітки часу), що дозволяє взаємодіяти з усіма стандартними акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК), в т.ч. Підтверджуючий центр Республіки Казахстан (УЦ).

Управління формами

Для повноцінного функціонування документообігу система містить модуль управління формами. Даний модуль дозволяє задати в візуальному конструкторі елементи форм і сукупність даних для формування унікальної картки документа в системі. Довідкова інформація про контрагентів і клієнтів може імпортуватися із внутрішнього довідника системи.

Фінансовому оператору споживчого мікрокредитування CashUp була впроваджена система обробки заявок і документообігу на базі платформи AlmexECM. Дане рішення дозволило швидко і надійно організувати внутрішнє діловодство в компанії.

Відмінне рішення для структуризації бізнес-процесів по роботі з документами і заявками клієнтів.

- Олег Шрам CEO оператора споживчого кредитування CashUp

     Система електронного документообігу –         Банки і фінанси

AlmexECM представляє систему електронного документообігу для банку і фінансової установи будь-якого типу. Наша платформа – це єдине місце створення, обробки, зберігання та пошуку документів. Вбудований корпоративний месенджер забезпечує єдиний канал ділового спілкування, а політика розподілу ролей і груп дозволяє управляти доступом до документації. Окремий модуль конфіденційного документообігу забезпечує безпеку ваших документів завдяки грифам секретності. СЕД для банків відповідає за автоматизацію всіх бізнес-процесів обробки будь-яких документів, заявок, завдань відповідно до регламенту фінансової установи. Вбудований модуль BPM – це інструмент, що дозволяє стандартизувати правила роботи з документами, підвищити ефективність комунікації і вибудувати ефективний менеджмент.

         Особливості СЕД для фінансових компаній і банків

  1. Швидке впровадження для співробітників завдяки еталонної системі бізнес-процесів.
  2. Широкі можливості інтеграції представлені модульною архітектурою і відкритим API, що дозволить взаємодіяти системі з профільним для фінансового сектора програмним забезпеченням.
  3. Фінансова галузь обмежена представлена ​​великим переліком нормативних актів і внутрішніх документів організацій такого типу. Банківська платформа для електронного документообігу покликана організувати колективну роботу над такими документами, їх узгодження, підписання, в тому числі за допомогою ЕЦП, організувати загальний доступ згідно рольової політики і простежити за ознайомленням або виконанням такого документа.

    Основні можливості СЕД для банків

  • Широкі можливості по сортуванню, фільтрації і пошуку по основним параметрам (діапазон дати створення, номер документа, короткий зміст або прізвище автора або узгоджувального) допомагають організувати зручний доступ до ваших документів.
  • BMP (моделювання бізнес-процесів) – ключова перевага системи. Це конструктор, який відповідає міжнародному стандарту нотацій BPMN 2.0 і відкриває повний спектр візуального бізнес-проектування.
  • Високий рівень безпеки забезпечується функцією шифрування файлів в системі і продуманої модульної архітектурою і системою виділених акаунтів для підрозділів фінансової установи.
  • Вбудована в модуль електронно-цифровий підпис надає документам юридичну силу і значимість. Для реалізації системи використовуються електронні ключі: OCSP – отримання статусу електронних ключів, TSP – отримання еталонної мітки часу.
  • Банківська система документообігу містить модуль управління шаблонами і формами, це дозволяє стандартизувати документацію банку.

Фінансова система узгодження документів для фінансових компаній дозволяє швидко і надійно організувати внутрішнє діловодство компанії, а впровадження зробити швидким і зручним для персоналу організації.

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами