СЕД ДЕРЖАВНИЙ СЕКТОР

Ми надаємо готове рішення для впровадження СЕД в державних компаніях і установах

ЄДИНА ПЛАТФОРМА

AlmexECM - надійний інструмент, який дозволяє організувати як внутрішній документообіг на державному підприємстві, так і обмін і доставку документів зовнішнім контрагентам або ж громадянам у відповідь на їх запит або заявку.

УПРАВЛІННЯ У МАСШТАБАХ КРАЇНИ

Завдяки функціональній можливості розподілу акаунтів, в системі можливо створювати віртуальні представництва за регіональною або обласною ознакою, при цьому поєднуючи їх в єдину ІТ-систему. Така реалізація дозволяє впорядкувати і розмежувати інтенсивний документообіг різних представництв в рамках єдиної платформи обміну інформацією.

ОСОБЛИВОСТІ

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБРОБКИ ЗАЯВОК

Система може виступати, як back-office для сервісів звернення громадян або механізмів роботи з заявками на надання послуг.

ІНТЕГРАЦІЯ З ДЕРЖАВНИМИ СЕРВІСАМИ

Відкритий API дозволяє в короткі терміни інтегрувати систему з існуючими державними електронними сервісами

ПІДТРИМКА 24/7

Команда підтримки в режимі 24/7 допоможе вам з вирішенням будь-яких завдань з адміністрування системи і впровадження нових шаблонів бізнес-процесів.

КЛЮЧОВІ МОЖЛИВОСТІ

Шифрування

Внутрішні механізми системи дозволяють зашифрувати і обмежити доступ до документів, що мінімізує ризики крадіжки державної інформації. Додаткове використання грифів секретності документів дозволяє вести тонке налаштування з доступу до секретної інформації. Спеціальний модуль стежить за тим, хто має доступ до конфіденційних документів і веде логування всіх дій користувача.

Механізм синхронізації

Модуль дозволяє забезпечити як внутрішній документообіг в межах одного сервера, так і роботу над одним екземпляром бізнес-процесу (документом) користувачам відразу з декількох серверів. Спеціальний механізм забезпечує синхронізацію вмісту документа з майстер-сервером (сервером володарем документа), а всі дії користувачів над документом транслюються через майстер сервер (з урахуванням топології взаємодії серверів: безпосередньо, або через проміжні сервера і назад).

Пошук та фільтри

За допомогою гнучкої системи фільтрів, система дозволяє структурувати документи та отримувати швидкий доступ до найбільш важливої інформації. Гнучка система пошуку надає користувачеві можливість шукати документи за реєстраційним або системним номером, стислим описом, документи за обраним періодом часу або за ПІБ автора, підписанта або відповідального.

Е.Ц.П.

Модуль роботи з електронно-цифровим підписом (ЕЦП) дозволяє надавати юридичну значимість, силу і безвідкличність до дій користувачів в системі, так і окремим документам (вкладенням). Система реалізує стандартні протоколи роботи з електронними ключами (OCSP для отримання статусу електронних ключів і TSP - для отримання еталонної мітки часу), що дозволяє взаємодіяти з усіма стандартними акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК), в т.ч. Підтверджуючий центр Республіки Казахстан (УЦ).

Організаційна структура

Для роботи з великою кількістю користувачів передбачений механізм створення організаційної структури. Дана структура може створюватися адміністраторами системи або автоматично оновлюватися з сторонніх систем за допомогою LDAP. Дерево структури може мати необмежену вкладеність і кількість департаментів / відділів.

Системи електронного документообігу для держустанов – спрощення роботи з документацією

Важлива складова діяльності державних організацій – робота з документами. У неї є свої особливості: перевірка, узгодження, підписання і реєстрація документів – все це повинно бути виконано точно і в строк. Системи електронного документообігу для держустанов дозволяють ефективно вирішувати ці завдання.

Платформа AlmexECM дає можливість автоматизувати процеси роботи з документами, тим самим підвищуючи оперативність виконання поставлених завдань і прозорість бізнес-процесів, знижуючи витрати на діловодство і в цілому підвищуючи ефективність діяльності організації.

Відмінні риси корпоративної системи узгодження документів для держустанов

Які є особливості у СЕД в державному секторі Казахстану? Версія AlmexECM, орієнтована на документообіг в державній організації, володіє такими характеристиками, особливо важливими в цій області діяльності:

  • Оперативність роботи. Автоматизація основних процесів документообігу (реєстрація, підготовка, узгодження документів; формування звітів; розсилка і т.д.); підтримка всього життєвого циклу документації в рамках однієї СЕД держустанови в Казахстані суттєво знижують витрати часу персоналу.
  • Точність. На платформі можна створювати нові шаблони, налаштовувати їх, створювати збірники вже готових рішень в рамках підприємства і його підрозділів. Все це дозволяє уникнути помилок на етапі первинного заповнення документа і прискорює цей процес. Також електронний архів для державних організацій дозволяє розмежовувати права доступу до документів в залежності від повноважень користувача. Виконавці і підписант можуть внести коригування або зробити зауваження щодо невірно внесеної інформації ще на етапі заповнення документа.
  • Безпека. Використання захищених протоколів передачі даних, ряд заходів захисту від атак (XSS, CSRF, sql-ін’єкції), функція зміни налаштувань доступу користувача до системи та інші можливості корпоративної системи узгодження документів для держустанов знижують до мінімуму ризик несанкціонованого доступу до файлів.

Щоб замовити СЕД для державного сектора або отримати додаткову інформацію про платформу, будь ласка, заповніть форму заявки, і ми зв’яжемося з вами.

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами