СЕД ХОЛДИНГИ І КОРПОРАЦІЇ

Готова до впровадження СЕД (система електронного документообігу) AlmexECM, призначена для великих компаній і корпорацій

УПРАВЛІННЯ В МАСШТАБАХ КОРПОРАЦІЇ

Завдяки функціональній можливості розподілу акаунтів, в системі можливо створити віртуальні підприємства, об'єднані в одному холдінгу. При цьому всі бізнес-процеси знаходяться в полі зору топ-менеджменту головної компанії. Така реализация дозволяє упорядкувати та розмежувати інтенсивний документообіг різних підприємств у межах єдиної платформи обміну інформацією.

РОЗШИРЕНІ КОМУНІКАЦІЇ

Зручне і оперативне обговорення складних документів в рамках бізнес-процесу забезпечується шляхом ведення комунікації через вбудований месенджер. Мобільна версія платформи дозволяє приймати рішення по процесу в будь-який час і в будь-якому місці, будь то відрядження, зустріч або аеропорт.

ОСОБЛИВОСТІ

ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ

Сильна команда інженерів, яка має багаторічний досвід впровадження платформ СЕД / ECM як в середньому бізнесі, так і в корпораціях, що складаються з декількох десятків підприємств.

РОЗПОДІЛЕНА ПЛАТФОРМА

За рахунок триланкової архітектури можливо масштабувати або ділити на кластери платформу для розміщення на різних майданчиках.

ПІДТРИМКА 24/7

Команда підтримки в режимі 24/7 допоможе вам з вирішенням будь-яких завдань з адміністрування системи і впровадження нових шаблонів бізнес-процесів.

КЛЮЧОВІ МОЖЛИВОСТІ

Механізм синхронізації

Модуль дозволяє забезпечити як внутрішній документообіг в межах одного сервера, так і роботу над одним екземпляром бізнес-процесу (документом) користувачів відразу з декількох серверів. При цьому забезпечується синхронізація вмісту документа з майстер-сервером (сервером володарем документа), а всі дії користувачів над документом транслюються через майстер сервер (з урахуванням топології взаємодії серверів: безпосередньо, або через проміжні сервера, і назад).

Інформування користувачів

Модуль інформування уніфікує канали відправки повідомлень про події, що відбуваються в системі користувачам системи. Модуль реалізує відправку поштових повідомлень, PUSH-повідомлення (інтеграція з сервісами доставки миттєвих повідомлень Google і Apple), можуть бути реалізовані і підключені інші канали взаємодії. Система дозволяє налаштовувати перелік інформаційних повідомлень індивідуально для кожного користувача. При цьому, в окремих випадках, адміністратор системи може дозволяти користувачеві отримувати повідомлення про дії інших користувачів системи, незалежно від того, чи має поточний користувач пряме відношення до примірників бізнес-процесів (документам), в рамках яких відбувалися дії, чи ні.

Внутрішня комунікація

Для ефективної колективної роботи над документами в систему включений модуль обміну миттєвими повідомленнями з функцією голосових повідомлень. Користувачі також можуть коментувати хід виконання бізнес-процесу. Крім того для кожного документа за замовчуванням формується групове обговорення, що дозволяє вести комунікацію через єдиний канал.

Організаційна структура

Для роботи з великою кількістю користувачів передбачений механізм створення організаційної структури. Дана структура може створюватися адміністраторами системи або автоматично оновлюватися з сторонніх систем за допомогою LDAP. Дерево структури може мати необмежену вкладеність і кількість департаментів / відділів. Також в залежності від входження конкретного користувача в певну одиницю структури, можливо автоматичне застосування ролі, яка контролює його повноваження в рамках системи.

Робота зі списками документів

Платформа надає гнучкий інструмент категоризації документів в залежності від статусу документа, вмісту полів документа і інших чинників. За допомогою візуального конструктора можливо побудувати складні фільтри документів, визначити доступні і необхідні для відображення в таблицях уявлень поля. Для кожного поля визначається джерело даних і спосіб їх відображення.

Система електронного документообігу для корпорацій – створює віртуальний робочий простір для роботи з документами і спрощує процедуру створення, узгодження, підписання і реєстрації документів. Топ-менеджери з легкістю можуть відстежувати всі бізнес-процеси, які відбуваються в цей момент. СЕД для корпорацій – це спосіб упорядкувати і організувати документообіг, здійснювати оперативний обмін інформацією та приймати ефективні рішення. Управління корпоративним контентом – це розширені можливості використання комунікаційних можливостей: вбудований мессенджер і мобільна версія системи діловодства для холдингів дозволяють бути в курсі всіх подій незалежно від того, де ви знаходитесь.

Чому варто замовити СЕД для корпоративних клієнтів?

  • Великий досвід використання. Над створенням СЕД в Казахстані працює команда інженерів, яка має великий досвід проектування платформ і їх впровадження в корпораціях і холдингах.
  • Можливість управляти документообігом в масштабах корпорацій. Структура платформи – трехзвенная, завдяки чому її можна ділити на окремі кластери, масштабувати або видозмінювати на будь-яких інших майданчиках.
  • Забезпечується постійна підтримка електронного архіву для холдингу в Казахстані. Адміністратори стежать за роботою користувачів і результатами обробки електронних документів, вдосконалюють бізнес-процеси документообігу.

Замовити СЕД для корпоративних клієнтів – можливості платформи:

  • Синхронізація. Платформа дозволяє об’єднати роботу над документами користувачам з різних серверів. Майстер сервер транслює всі дії, зберігає їх, даючи можливість редагувати і видозмінювати документи.
  • Інформування 24/7. Завдяки інтеграції з сервісами push нотифікацій Google і Apple, кожен користувач в рамках прав доступу може отримувати повідомлення про стан документа. Налаштування таких повідомлень ділиться на два типи: індивідуальна і колективна. Нова можливість для адміністраторів – отримання повідомлень про дії всіх користувачів в електронному архіві для холдингу (навіть якщо ви не маєте відношення до певного бізнес-процесу).
  • Комунікація всередині сервісу. Модуль миттєвої відправки повідомлень (друкованих та голосових) забезпечує налагоджену роботу і швидкість узгодження документів. Всі користувачі, яке мають доступ до електронного корпоративного архіву, можуть стати учасниками групової бесіди.
  • Організаційна структура корпорації. Корпоративна система узгодження документів AlmexECM дозволяє створювати і видозмінювати власну структуру холдингу, додаючи організаційні одиниці. Кожен користувач, який відноситься до того чи іншого відділу, матиме можливості відповідно до своїх повноважень, контроль їх дотримання здійснюється системою.
  • Структура документів. Платформа дозволяє створювати власну структуру категорій електронного архіву документів для корпорацій, додавати і налаштовувати фільтри, визначати відображення таблиць і полів документів.

Корпоративна система узгодження документів (Казахстан) – це спосіб налагодити постійний документообіг в компанії і зменшити витрати на роздруківку документів.

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами