ЛОГІСТИЧНІ І ТРАНСПОРТНІ КОМПАНІЇ

Готове рішення і еталонні бізнес-процеси і типи документів для транспортних компаній в СЕД AlmexECM

КОРПОРАТИВНИЙ ПОРТАЛ

Єдина платформа для обробки, пошуку і створення документів, управління календарем і спілкування через вбудований корпоративний месенджер, захист на рівні прав і ролей користувача і груп користувачів, обмеження з особливих параметрам в рамках конфіденційного документообігу

ПЛАТФОРМА АВТОМАТИЗАЦІЇ

Система дозволяє автоматизувати більшість процесів взаємодії співробітників в компанії. Даний механізм дозволяє перетворити повсякденні завдання в ефективні бізнес-процеси, які дозволяють стандартизувати правила роботи, підвищити комунікацію і забезпечити ефективний менеджмент.

ОСОБЛИВОСТІ

УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАМИ

Діловодство, від кадрового документообігу до укладення договорів на поставку і накладних відвантаження - все ведеться в єдиній системі і ефективно контролюється менеджментом.

КОНТРОЛЬ ВИКОНАННЯ

Кожен користувач чітко усвідомлює свою зону відповідальності завдяки формалізованим бізнес-процесів. Індивідуальні картки виконання, доручення та картки додаткового узгодження дозволяють чітко ставити завдання і контролювати їх виконання в строк.

РОЛЬОВА ПОЛІТИКА

Розмежування з прав і ролям користувачів дозволяє надати адресний доступ до документом або функцію узгодження, підписання, виконання для кожної групи користувачів.

КЛЮЧОВІ МОЖЛИВОСТІ

Хід виконання

Працюючи з карткою документа, користувач завжди може переглянути весь шлях, який пройшов документ по бізнес-процесу. Даний вид доступний як для швидкого перегляду, так і з можливістю деталізації кожного етапу. Також користувач має можливість залишати коментарі до дій всередині етапу.

Управління звітами

Система дозволяє підключати і створювати звіти, створені у зовнішньому середовищі розробки JasperReports®. Внутрішній сервер налаштований таким чином, щоб надати доступ до об'єктів реляційної бази системи. Дешифратор даних дозволяє в момент побудови звіту штатними засобами системи отримати доступ до вкладень, що знаходяться в зашифрованому вигляді.

Шифрування

Платформа забезпечує високий рівень безпеки. almexecm виробляє шифрування і знеособлення документів, накладає водяний знак, що в сумі мінімізує ризики крадіжки конфіденційної інформації. Додаткове використання грифів секретності документів дозволяє вести тонке налаштування доступності інформації. Спеціальний модуль стежить за тим, хто має доступ до конфіденційних документів і веде логування всіх дій користувача.

Календар

Для поліпшення роботи користувача, в систему вбудований корпоративний календар. Він консолідує інформацію як по кінцевим датам виконання всього документа або окремого етапу узгодження, так і за індивідуальними і груповими подій, що створюються користувачами. При формуванні зустрічей модуль дозволяє бронювати ресурси (приміщення, розподілені по різних майданчиках, так і спеціальне обладнання). Користувачі системи можуть приймати запрошення на зустріч, відмовлятися від нього або пропонувати автору узгодити альтернативне час проведення зустрічі (якщо така опція дозволена автором зустрічі).

Механізм бізнес-процесів BPM

Одним з ключових переваг системи є наявність вбудованого модуля управління бізнес-процесами BPM. Даний модуль представляє з себе візуальний конструктор в рамках міжнародного стандарту нотацій BPMN 2.0. Використання BPMN 2.0 відкриває весь спектр візуального проектування як для професійних бізнес-аналітиків, так і для адміністраторів системи.

Логістика і електронна система документообігу

Логістика – галузь, для якої оптимізація маршрутів і процесів – основа для успішного ведення бізнесу. Система електронного документообігу для логістичних компаній – це платформа, яка використовується для створення, обробки і пошуку документів. Вбудована функція месенджера забезпечує моментальний обмін повідомленнями між користувачами в рамках певного документа. СЕД для компанії логістики автоматизує всі процеси роботи над документами і взаємодія співробітників. Платформа перетворює щоденні завдання в дієві бізнес-проекти, стандартизує правила роботи і забезпечує високий рівень комунікації.

СЕД для логістики: особливості

  • Управління. Накладні, шляхові листи договори та інші документи можуть зберігатися в системі. Всі етапи діловодства (створення, узгодження, підписання і виконання документа) виконуються в СЕД.
  • Формалізовані бізнес-процеси дозволяють кожному користувачеві піднімати свою зону відповідальності і виконувати поставлені завдання.
  • Зберігання. Адресний доступ до кожного документу надається користувачеві в залежності від розмежування по ролям, прав і налаштувань кожного шаблону бізнес-процесу.

    Корпоративна система узгодження документів для логістики: головні можливості

  • Виконання. Платформа електронного документообігу для логістичної компанії дозволяє співробітнику ознайомитися з рухом документа по всьому бізнес-процесу і на підставі цього винести рішення. Детальний хід виконання дозволяє відстежити кожен етап.
  • Керування звітами. Модуль звітності AlmexECM дозволяє генерувати необхідні звіти безпосередньо в системі автоматизації документообігу.
  • AlmexECM піклується про безпеку документів. Система електронного документообігу виробляє шифрування даних, накладає водяний знак, що перешкоджає незаконноу копіювання. Грифи секретності дозволяють проводити тонке налаштування доступу до інформації в конфіденційному документообіг.
  • Контролювати графік зустрічей і заходів в системі можна через вбудований календар. Користувачеві надається можливість отримати доступ до календарів інших користувачів системи. Для управління графіком зустрічей можна запрошувати співробітників організації взяти участь в створеному заході, також можна надати можливість запропонувати альтернативне час зустрічі. У календарі також відображаються документи на обрану дату для контролю термінів виконання.
  • Одна з важливих переваг системи електронного документообігу для логістичних компаній – можливість редагування документів формату word, excel і power point в режимі онлайн. Також можна використовувати цю функцію з використанням примусово активованого режиму «відстеження змін». Система також контролює версійність документів.

Замовити СЕД для логістичних компаній варто тим, хто хоче впровадити процесне управління та ефективно контролювати корпоративну документацію.

Оцініть переваги готових процесів для вашої галузі.
Почніть роботу прямо зараз!
Дізнатись більше >>
Замовити презентацію