ЮРИДИЧНІ І КОНСАЛТИНГОВІ КОМПАНІЇ

Ми надаємо готову до впровадження СЕД: еталонні бізнес-процеси і попередньо налаштовані типи документів для юридичних і консалтингових організацій

Комплексне рішення

Єдине місце для обробки, пошуку і створення документів, управління календарем і спілкування через вбудований корпоративний месенджер, захист на рівні прав і ролей користувача і груп користувачів, обмеження з особливих параметрам в рамках конфіденційного документообігу

Ефективний документообіг

AlmexECM дозволяє проводити узгодження, доопрацювання, підписання документів по визначеним процесам; контролювати терміни та якість виконання завдань, оперативно отримувати повідомлення про зміну статусу документа і діях інших користувачів. Налаштування індивідуальних робочих просторів для кожної функції дозволяє покрити всі підрозділи компанії.

ОСОБЛИВОСТІ

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ ВПРОВАДЖЕННЯ

Сильна команда інженерів і консультантів, а також наявність бази еталонних бізнес-процесів дозволяють робити впровадження швидким і легким для клієнта і його співробітників.

ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ІНТЕГРАЦІЇ

Триланкового архітектура, новітні технології і фреймворки, відкритий API дозволяють в короткі терміни інтегрувати систему з встановленими ІТ рішеннями.

ПІДТРИМКА 24/7

Команда підтримки в режимі 24/7 допоможе вам з вирішенням будь-яких завдань з адміністрування системи і впровадження нових шаблонів бізнес-процесів.

КЛЮЧОВІ МОЖЛИВОСТІ

Управління документами

Сучасний інтерфейс для роботи користувача надає цілий набір фільтрів для сортування документів, а також для угруповання за стандартами діловодства. Швидкий пошук дає можливість знайти необхідний документ за системним або реєстраційним номером, за стислим описом, датою створення та автором, погодьтеся, підписантом, відповідальним за цим документом.

Моніторинг виконання

Завдяки докладній інформації в картці документа, додатковим полям, користувачеві надається докладна інформація про послідовність етапів, результати узгодження, реєстрацію, затвердження або виконання документа, інформація про доручення і додаткове узгодження, контрольні терміни виконання етапу і колег, які беруть участь в роботі над документом.

Електронний цифровий підпис

Модуль роботи з електронно-цифровим підписом (ЕЦП) дозволяє надавати юридичну значимість, силу і безвідкличного як діям користувачів в системі, так і окремим документам (вкладенням). Система реалізує стандартні протоколи роботи з електронними ключами (OCSP для отримання статусу електронних ключів і TSP - для отримання еталонної мітки часу), що дозволяє взаємодіяти з усіма стандартними акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК), в т.ч. Підтверджуючий центр Республіки Казахстан (УЦ).

Внутрішня комунікація

Для ефективної колективної роботи над документами користувачам надається можливість обміну миттєвими повідомленнями з функцією голосових повідомлень. Користувачі також можуть коментувати хід виконання по документу. Крім того, для кожної картки за замовчуванням формується групове обговорення, що дозволяє вести комунікацію через єдиний канал.

Моделювання бізнес-процесів (BPM)

Однією з ключових переваг системи є наявність вбудованого модуля управління бізнес-процесами (BPM). Даний модуль представляє з себе візуальний конструктор (IDE), де за допомогою візуальних інструментів проектування можливе створення бізнес-процесів будь-якої складності. Використання міжнародно прийнятої нотації BPMN 2.0 відкриває весь спектр візуального проектування як для професійних бізнес-аналітиків, так і для ІТ адміністраторів. BPMN 2.0 ідеально підходить для опису як простих, так і складних, графоподібних, бізнес-процесів.

Системи електронного документообігу для юристів – допомога в роботі компанії

Управління юридичним контентом і документацією консалтингових компаній може перетворитися в складну задачу, якщо цей процес вчасно не автоматизувати.

З метою зберігання різних типів документів, їх узгодження, доопрацювання та контролю якості виконаних завдань варто використовувати галузеві рішення у вигляді юридичної платформи для електронного документообігу. У Казахстані одним з лідируючих рішень з акцентом на сферу консалтингу і юриспруденції є AlmexECM. Чому? Давайте розберемося.

Електронне діловодство для юристів в Казахстані – це:

  • Швидке управління. Система фільтрів дозволяє швидко впорядкувати документи по заданих параметрах: назва, дата підписання або створення, автор, виконавець, реєстраційний номер і т. Д. Зручний варіант пошуку – введення по пам’яті в відповідну форму словосполучення чи речення шуканого тексту.
  • Моніторинг. Встановити систему документообігу для консалтингу варто і для того, щоб бути в курсі історії внесення змін і поточного стану статусу документів, а також історії узгодження і виконання документа.
  • Електронний цифровий підпис. У AlmexECM можна підписувати всі необхідні документи за допомогою ЕЦП. Зрозуміло, при необхідності в окремих бізнес-процесах цю функцію можна відключити.
  • Комунікації. Обмін інформацією між учасниками бізнес-процесів здійснюється через чати і повідомлення на мобільний телефон. Безперебійна зв’язок між учасниками документа на платформі забезпечується завдяки вбудованому месенджер з захищеними шифрованими каналами зв’язку.
  • Моделювання бізнес-процесів. Для швидкого розуміння існуючих процесів і розробки нових варто використовувати візуальне проектування. Замовити СЕД для юридичних клієнтів і консалтингових компаній варто і тому, що в ній використовується нотація BPMN 2.0, що дозволяє створювати логічні моделі простих і складних бізнес-процесів.

    Ссобливості AlmexECM

  1. Мінімум часу на впровадження. Повністю готове рішення для автоматизації електронного документообігу, докладні інструкції для адміністратора і користувачів, а також інноваційна методика навчання дозволяють впровадити СЕД для юридичних компаній за все за кілька тижнів.
  2. Інтеграція з суміжними системами. Юридична система узгодження документів AlmexECM інтегрована з сервісами доставки миттєвих повідомлень Google і Apple, поштовими серверами, HR-системами LDAP і Active Directory. При необхідності, інженери впровадження зможуть здійснити інтеграцію з будь-якими внутрішніми системами.
  3. Цілодобова підтримка. Після передачі системи в експлуатацію ми не припиняємо роботу з замовником: періодичне оновлення в рамках плану релізів системи, оптимізація бізнес-процесів, навчання персоналу і аудит роботи – все це стандартні послуги для наших клієнтів.

Щоб замовити установку юридичної системи узгодження документів, заповніть форму на цій сторінці і ми зв’яжемося з вами протягом години!

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами