Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація сайту залишає за собою право відмовитися від надання будь-яких гарантійних угод або запевнень, які іншим чином можуть матися на увазі, а також, користуючись цим правом, знімає з себе всю відповідальність по відношенню до самого Сайту, до його Вмісту та їх експлуатації. Не залежно від обставин, Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності перед будь-якою стороною. За будь-який можливий збиток, що нанесений прямим, непрямим або особливим чином від використання в будь-яких інтересах інформації і даних, розміщених на нашому Сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщене гіперпосилання з цього Сайту, Адміністрація нашого сайту відповідальність не несе.

Також, Адміністрація Сайту не несе відповідальність за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання даного Сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі збитки, що можуть бути отримані від експлуатації даного Сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, що пов’язаний з Сайтом, від будь-якого системного збою, помилки, затримки в передачі даних, дефекту, неможливості використання Сайту, простою в роботі, комп’ютерного вірусу, перебою, які можуть привести до наступних наслідків: до втрати роботи і працездатності, до зниження активності і продуктивності, до втрати програм або будьяких даних, до недогляду будь-якої вигоди, до відрахування з навчального заклад, до призупинення господарської діяльності, а також до виникнення різного роду залежностей.

За все перераховане вище Адміністрація Сайту відповідальності не несе, навіть, якщо про ймовірність нанесення такої шкоди адміністрація буде сповіщена заздалегідь.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з яким будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми права. Користувач підтверджує свою згоду, згідно з якою, будь-які існуючі закони і норми, що захищають права споживачів, які не мають ніякої дії по відношенню до даного Сайту, так як Сайт не займається наданням відплатних послуг. При використанні даного сайту Ви підтверджуєте свою повну згоду з усією інформацією, що подана на даній сторінці – «Відмова від відповідальності». Також, Ви підтверджуєте свою повну угоду з усіма Правилами Сайту, приймаючи на свій рахунок всю, можливо покладену на Вас, відповідальність.

Ваше повідомлення надіслано, дякую!
Залишилися питання? Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами